PsiHotel Psitulaniec

to domowy kameralny hotel dla psów położony na obrzeżach malowniczej miejscowości Nowe Warpno, blisko Szczecina (30 km).

Zapewniamy pieskom komfortowe warunki w naszym domu w ciągu dnia, przy nas i naszych codziennych czynnościach oraz w przydomowym domku letniskowym dla wygodnego spania lub spokojnego odpoczynku w ciągu dnia, w którym w 3 pokojach zorganizowaliśmy 6 dużych i bezpiecznych boksów. Drewno i natura – to pieski lubią najbardziej !

Dwa duże wybiegi 2000m2 i 1500m2 porośnięte trawą, krzewami i drzewami dającymi chłód i cień w upalne dni, z wysokim 1,80m ogrodzeniem pozwala na bezpieczne harce naszych psich gości z innymi pieskami, w tym naszymi własnymi owczarkami staroniemieckimi.

Bezpieczeństwo, troskliwa opieka, głaskanie, mizianie, czochranie, zabawy na powietrzu, wyzwania behawioralne, spacer.

Zależy nam, aby psy czuły się u nas jak w domu.

Autor: PsiHotel Psitulaniec

Domowy, kameralny, przyjazny i bezpieczny hotel dla psów. W malowniczej okolicy, na obrzeżach niewielkiego malowniczego miasteczka Nowego Warpna, 30 km od Szczecina, w naturalnym leśnym i wodnym otoczeniu. Domowa opieka, spanie w domu, osobne miejsce dla każdego pieska, duży wybieg, zabawy z innymi pieskami, spacery - tu dbamy, żeby pieski były po prostu szczęśliwe.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *